Lättillgängligt skogsskifte med hög tillväxt
Ulriehamn Kråkebo 4:1, del av
170 fastigheter till salu | Prenumerera på denna sökning
Ulriehamn Kråkebo 4:1, del av
Bollebygd Erikstorp 5:13 samt Erikstorp 5:11
SÖDERHAMN KYRKBYN 10:6
Bud senast mån 6 maj
BERG KLÖVSJÖ 11:26
Öppen budgivning
LJUNGBY VIGGÅSA 2:2
Öppen budgivning
Gullspång Hjälmkärr 1:37, del av
Bud senast fre 19 apr
Grästorp Västeby 2:3
Lidköping Kilja 7:1
Mariestad Öna 2:1
Ulricehamn Sassarp 2:5
ANEBY OLSTORP 1:39
EKSJÖ SUNDSTORP 1:1
Offentlig auktion ons 3 apr kl 13:30
KIRUNA SAIVOMUOTKA 3:14
Öppen budgivning
UMEÅ RÖDÅ 3:58
SKELLEFTEÅ MEDLE 2:41
VALLENTUNA VREDA 1:22 och 1:24
Öppen budgivning
YSTAD VALLEBERGA 188:2
HÖGSBY DRAGERYD 2:7 och 8:1
Bud senast mån 8 apr kl 17:00
EMMABODA VISSEFJÄRDA-PARISMÅLA 1:19
Bud senast ons 20 mar kl 17:00
KALMAR BÅRSTAD 1:7 del av
Bud senast mån 25 mar kl 17:00
RAGUNDA FORS-BÖLE 2:19
Anbud senast mån 8 apr
KLIPPAN BONNARP 14:23 & 14:18
Anbud senast tis 2 apr kl 20:00
PITEÅ HÅKANSÖN 52:1
Öppen budgivning
GÄLLIVARE DOKKAS 8:20
Öppen budgivning
ÄLMHULT HÄRADSBÄCK 1:93
Bud
STORUMAN GRANNÄS 1:10
Intresseanmälan senast mån 8 apr
ÄLMHULT LJUNGGÅRDSKÖP 1:17
Bud senast mån 8 apr kl 08:00
OSBY GRÅSHULT 1:10
Bud senast mån 18 mar kl 10:00
GÄVLE ÖVERHÄRDE 49:1, DEL AV
Öppen budgivning
BJURHOLM BALSJÖ 2:81
LINKÖPING LANDERYD 6:80
STRÖMSTAD ÖSSBY 1:22, 1:52
Bud senast tis 16 apr kl 12:00
VÄXJÖ ANEBODA-SKÄRSHULT 1:13
Bud senast tis 2 apr kl 10:00
FALKENBERG KROGSERED 1:18
ÄNGELHOLM AUSÅS 23:5 och ÄNGELHOLM AUSÅS 23:4
SIMRISHAMN RÖRUM 67:6
BRÄCKE RAMMSJÖ 1:64
Anbud senast ons 27 mar
ÅRE VALLAN 6:1
Anbud senast mån 1 apr
Grästorp Allmännegården 1:16, 5:1 och 5:2
Öppen budgivning
HUDIKSVALL VÄSTERRÅ 3:6
Öppen budgivning
HUDIKSVALL FORSA-BACKEN 1:19
Öppen budgivning
FALKENBERG SVARTRÅ 2:7
VIMMERBY GÅRDSPÅNGA 1:17
Öppen budgivning
VINGÅKER ÖSTERÅKERS-VANNALA 1:12, del av
Bud senast fre 26 apr kl 17:00
LEKSAND BJÖRKEN 135:1
Anbud senast mån 1 apr
HYLTE GLASSHULT 1:2
Öppen budgivning
UPPVIDINGE HOLMAHULT 1:3
Bud senast tis 2 apr kl 10:00
ÖSTHAMMAR MARKA 2:23
Anbud senast tor 21 mar kl 13:00
ÄNGELHOLM UGGLEHULT 1:11 och UGGLEHULT 1:87
LEKSAND TIBBLE 29:12
Öppen budgivning
Lidköping Östentorp 1:8 och del av 1:9
Bud senast mån 25 mar
ALVESTA KULLERSHYLTE 2:1
SJÖBO STARRARP 2:23
Öppen budgivning
KUNGÄLV ARNTORP 2:7
SIMRISHAMN STUBBARÖD 1:15
ÅRE ÖVEROCKE 1:41
Öppen budgivning
ÄLVDALEN IDRE 80:1, del av
LEKSAND VÄSTANVIK 166:1
Anbud senast ons 17 apr kl 14:00
Halmstad Havraryd 1:2, 1:4, Tavla 2:12, 2:19 och Timrilt 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HUDIKSVALL HÖGS-HOLM 5:1
HALMSTAD TIMRILT 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HALMSTAD TAVLA 2:12 & TAVLA 2:19
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
RONNEBY GÖLJAHULT 1:12 och 1:42
Bud senast mån 25 mar
STRÖMSUND HENNINGSKÄLEN 3:9
Öppen budgivning
FALKENBERG STÖRSJÖ 1:9
Bud senast tis 19 mar
Del av SOLLEFTEÅ KLÄPPSJÖ 1:13
Intresseanmälan senast tis 30 apr
Mark Hjälltorp 1:54
STORUMAN STENLUNDA 1:13
Anbud senast mån 15 apr
NYKÖPING LUDGO-LÅNGBRO 1:2
Intresseanmälan senast mån 18 mar
ÖRKELLJUNGA SMEDHULT 12:5
Anbud senast ons 27 mar kl 17:00
HEBY LITSELBO 1:6
Anbud senast ons 20 mar kl 13:00
ÖRKELLJUNGA SMEDHULT 12:9
Anbud senast ons 27 mar kl 17:00
HÄRNÖSAND NORRSTIG 1:4, del av
Öppen budgivning
BJURHOLM PROVÅKER 1:29
Intresseanmälan senast fre 8 mar
del av SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS-SELET 9:1
Intresseanmälan
VÄRNAMO UPPLID 2:8, UPPLÖV 1:2, 2:12
Bud senast mån 11 mar kl 09:00
HYLTE SJÖBOL 1:40
Öppen budgivning
KROKOM GRÄFTE 1:30
Anbud senast fre 15 mar
VÄXJÖ ANEBODA 1:16
SÖDERTÄLJE ÅKERBY 8:13, del av
Öppen budgivning
FLEN FLENMO 2:10, del av
Bud senast fre 15 mar
Del av Tomelilla Kronovall 1:1
ÄLVDALEN IDRE 19:7, 10:9 & 10:10
Intresseanmälan senast ons 6 mar
RONNEBY HUNNAMÅLA 1:100
Öppen budgivning
Rättvik Östergrav 13:1, Söderås 8:14 och del av 12:1 och 1:3
Öppen budgivning
SOLLEFTEÅ STRÖMNÄS 1:11 och 1:12
GOTLAND GARDE FRINDARVE 1:55
Anbud senast mån 4 mar kl 12:00
HÄRJEDALEN YTTERBERG 30:5, 30:12
Öppen budgivning
BERG KLÖVSJÖ 6:34
Öppen budgivning
SJÖBO KLAMBY 7:18
Öppen budgivning
KRAMFORS NORA-BÖLEN 1:2
Intresseanmälan senast tor 30 nov
MARK MJÖASJÖ 1:2 och 1:3
Anbud senast sön 21 jan
del av SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:1
Öppen budgivning
HÄRJEDALEN YTTERBERG 12:3
Öppen budgivning
HYLTE RANGALSNÄS 1:6
HEDEMORA SMEDBY 9:17
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
VIMMERBY KVILLEHOLM 1:2
Öppen budgivning
HUDIKSVALL NORRBOBYN 36:1
Öppen budgivning
LINKÖPING LANDERYD 6:91
LINKÖPING LANDERYD 6:83
LJUNGBY VÄRSET 1:8, 1:9, ANGELSTADS-KÄRRAGÅRDEN 1:36
ÄLVDALEN IDRE 6:34
Intresseanmälan senast ons 6 mar kl 14:00
DEL AV GÄVLE VARVA 7:1 om ca 1 000 kvadratmeter
Öppen budgivning
9 045 ha bolagsskog i Åre kommun, Jämtland
Anbud senast tor 29 feb
KROKOM TORNÄS 2:5
LESSEBO KRÅKSJÖ 1:40
GÄVLE VARVA 2:33
Öppen budgivning
EKSJÖ KOPPARP 1:5
LAHOLM LAXHULT 1:15
Anbud senast tis 9 jan kl 13:00
VÄRNAMO SÖLJE 1:11
Bud
KRISTIANSTAD KÅLABERGA 4:3
Öppen budgivning
ÄLMHULT VASHULT 1:35
Bud senast mån 4 dec kl 08:00
LINKÖPING LANDERYD 6:84
LINKÖPING LANDERYD 6:82
LINKÖPING LANDERYD 6:86
LINKÖPING LANDERYD 6:90
LINKÖPING LANDERYD 6:87
LINKÖPING LANDERYD 6:88
LINKÖPING LANDERYD 6:89
LINKÖPING LANDERYD 6:92
LINKÖPING LANDERYD 6:93
LINKÖPING LANDERYD 6:95
LINKÖPING LANDERYD 6:94
LINKÖPING LANDERYD 6:97
LINKÖPING LANDERYD 6:96
LINKÖPING LANDERYD 6:81
ÅRE HALLEN 1:33
Öppen budgivning
VELLINGE MELLAN-GREVIE 7:19
ÖSTRA GÖINGE HJÄRSÅS 4:9
HÄSSLEHOLM VINSLÖVS-ORETORP 2:2
SÄFFLE LÅNGSERUDS-BYN 1:79
SVENLJUNGA BOSGÅRDEN 1:227
Del av ÅSELE SANDSJÖ 1:6 samt ÅSELE SANDSJÖ 2:8
Intresseanmälan senast mån 6 nov
LJUNGBY SKOGARYD 2:29
SANDVIKEN OVANSJÖ PRÄSTBORD 1:13, 1:18, 1:90, 1:98, 1:107 och 1:119.
Intresseanmälan senast tor 26 okt kl 17:00
LJUNGBY SKOGARYD 2:30, 2:31, 2:32, 2:41, 2:42, 2:43, 2:44, 2:45 och 2:46
HÄRJEDALEN HÅN 1:10
Anbud
Kungsbacka Sundstorp 2:2 & Kungsbacka Sundstorp 1:8
HÄRJEDALEN HEDEVIKEN 25:7
Anbud
SKELLEFTEÅ SVARTTJÄRNLIDEN 1:2
SKELLEFTEÅ SVARTTJÄRNLIDEN 1:11
GAGNEF FÄRMSNÄS 6:4
Öppen budgivning
ARVIDSJAUR GRUNDTRÄSK 1:9
GOTLAND HANGVAR IRE 1:189
Öppen budgivning
GAGNEF OVANMEJDAN 3:31
Öppen budgivning
GAGNEF FORSEN 5:2
Öppen budgivning
GAGNEF BJÖRBO 48:35
Öppen budgivning
Varberg Torp 1:1, del av
ULRICEHAMN SASSARP 2:3, del av
ÄNGELHOLM MUNKA LJUNGBY 20:15, del av
Öppen budgivning
MOTALA NYKYRKE 5:1
Bud senast ons 25 okt
KARLSKRONA SOFIELUND 1:22
Öppen budgivning
KUNGSÖR LÅDEBY 3:7
Öppen budgivning
Mark Åsen 1:8, del av samt Mark Åsen 1:10
YSTAD HUNNESTAD 10:3, YSTAD HUNNESTAD 10:16, YSTAD SKÅRBY 3:16, YSTAD SKÅRBY 7:8, YSTAD SKÅRBY 7:9 samt YSTAD SKÅRBY 7:17
FLEN BETTNA-LÖTA 23:2, 2:15, 2:16, 2:22
YSTAD SKÅRBY 7:25
KARLSKRONA ALNARYD 6:4
Öppen budgivning
JÖNKÖPING GRÄNNA-MÅLSKOG 1:3
MÖLNDAL RANERED 1:8
UMEÅ TÄFTEÅ 1:7
ÖDESHÖG DAGSMOSSE 8:31
LJUNGBY BREDHULT 1:4
HOFORS ÖSTERHÄSTBO 11:12
Intresseanmälan senast fre 21 apr kl 17:00
ÅTVIDABERG GÄRDSNÄS 1:3, del av
Öppen budgivning
KARLSKRONA VIÖ 1:2
Öppen budgivning
GAGNEF SKOGEN 2:17
Ulriehamn Kråkebo 4:1, del av
Bollebygd Erikstorp 5:13 samt Erikstorp 5:11
SÖDERHAMN KYRKBYN 10:6
Bud senast mån 6 maj
BERG KLÖVSJÖ 11:26
Öppen budgivning
LJUNGBY VIGGÅSA 2:2
Öppen budgivning
Gullspång Hjälmkärr 1:37, del av
Bud senast fre 19 apr
Grästorp Västeby 2:3
Lidköping Kilja 7:1
Mariestad Öna 2:1
Ulricehamn Sassarp 2:5
ANEBY OLSTORP 1:39
EKSJÖ SUNDSTORP 1:1
Offentlig auktion ons 3 apr kl 13:30
KIRUNA SAIVOMUOTKA 3:14
Öppen budgivning
UMEÅ RÖDÅ 3:58
SKELLEFTEÅ MEDLE 2:41
VALLENTUNA VREDA 1:22 och 1:24
Öppen budgivning
YSTAD VALLEBERGA 188:2
HÖGSBY DRAGERYD 2:7 och 8:1
Bud senast mån 8 apr kl 17:00
EMMABODA VISSEFJÄRDA-PARISMÅLA 1:19
Bud senast ons 20 mar kl 17:00
KALMAR BÅRSTAD 1:7 del av
Bud senast mån 25 mar kl 17:00
RAGUNDA FORS-BÖLE 2:19
Anbud senast mån 8 apr
KLIPPAN BONNARP 14:23 & 14:18
Anbud senast tis 2 apr kl 20:00
PITEÅ HÅKANSÖN 52:1
Öppen budgivning
GÄLLIVARE DOKKAS 8:20
Öppen budgivning
ÄLMHULT HÄRADSBÄCK 1:93
Bud
STORUMAN GRANNÄS 1:10
Intresseanmälan senast mån 8 apr
ÄLMHULT LJUNGGÅRDSKÖP 1:17
Bud senast mån 8 apr kl 08:00
OSBY GRÅSHULT 1:10
Bud senast mån 18 mar kl 10:00
GÄVLE ÖVERHÄRDE 49:1, DEL AV
Öppen budgivning
BJURHOLM BALSJÖ 2:81
LINKÖPING LANDERYD 6:80
STRÖMSTAD ÖSSBY 1:22, 1:52
Bud senast tis 16 apr kl 12:00
VÄXJÖ ANEBODA-SKÄRSHULT 1:13
Bud senast tis 2 apr kl 10:00
FALKENBERG KROGSERED 1:18
ÄNGELHOLM AUSÅS 23:5 och ÄNGELHOLM AUSÅS 23:4
SIMRISHAMN RÖRUM 67:6
BRÄCKE RAMMSJÖ 1:64
Anbud senast ons 27 mar
ÅRE VALLAN 6:1
Anbud senast mån 1 apr
Grästorp Allmännegården 1:16, 5:1 och 5:2
Öppen budgivning
HUDIKSVALL VÄSTERRÅ 3:6
Öppen budgivning
HUDIKSVALL FORSA-BACKEN 1:19
Öppen budgivning
FALKENBERG SVARTRÅ 2:7
VIMMERBY GÅRDSPÅNGA 1:17
Öppen budgivning
VINGÅKER ÖSTERÅKERS-VANNALA 1:12, del av
Bud senast fre 26 apr kl 17:00
LEKSAND BJÖRKEN 135:1
Anbud senast mån 1 apr
HYLTE GLASSHULT 1:2
Öppen budgivning
UPPVIDINGE HOLMAHULT 1:3
Bud senast tis 2 apr kl 10:00
ÖSTHAMMAR MARKA 2:23
Anbud senast tor 21 mar kl 13:00
ÄNGELHOLM UGGLEHULT 1:11 och UGGLEHULT 1:87
LEKSAND TIBBLE 29:12
Öppen budgivning
Lidköping Östentorp 1:8 och del av 1:9
Bud senast mån 25 mar
ALVESTA KULLERSHYLTE 2:1
SJÖBO STARRARP 2:23
Öppen budgivning
KUNGÄLV ARNTORP 2:7
SIMRISHAMN STUBBARÖD 1:15
ÅRE ÖVEROCKE 1:41
Öppen budgivning
ÄLVDALEN IDRE 80:1, del av
LEKSAND VÄSTANVIK 166:1
Anbud senast ons 17 apr kl 14:00
Halmstad Havraryd 1:2, 1:4, Tavla 2:12, 2:19 och Timrilt 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HUDIKSVALL HÖGS-HOLM 5:1
HALMSTAD TIMRILT 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HALMSTAD TAVLA 2:12 & TAVLA 2:19
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
RONNEBY GÖLJAHULT 1:12 och 1:42
Bud senast mån 25 mar
STRÖMSUND HENNINGSKÄLEN 3:9
Öppen budgivning
FALKENBERG STÖRSJÖ 1:9
Bud senast tis 19 mar
Del av SOLLEFTEÅ KLÄPPSJÖ 1:13
Intresseanmälan senast tis 30 apr
Mark Hjälltorp 1:54
STORUMAN STENLUNDA 1:13
Anbud senast mån 15 apr
NYKÖPING LUDGO-LÅNGBRO 1:2
Intresseanmälan senast mån 18 mar
ÖRKELLJUNGA SMEDHULT 12:5
Anbud senast ons 27 mar kl 17:00
HEBY LITSELBO 1:6
Anbud senast ons 20 mar kl 13:00
ÖRKELLJUNGA SMEDHULT 12:9
Anbud senast ons 27 mar kl 17:00
HÄRNÖSAND NORRSTIG 1:4, del av
Öppen budgivning
BJURHOLM PROVÅKER 1:29
Intresseanmälan senast fre 8 mar
del av SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS-SELET 9:1
Intresseanmälan
VÄRNAMO UPPLID 2:8, UPPLÖV 1:2, 2:12
Bud senast mån 11 mar kl 09:00
HYLTE SJÖBOL 1:40
Öppen budgivning
KROKOM GRÄFTE 1:30
Anbud senast fre 15 mar
VÄXJÖ ANEBODA 1:16
SÖDERTÄLJE ÅKERBY 8:13, del av
Öppen budgivning
FLEN FLENMO 2:10, del av
Bud senast fre 15 mar
Del av Tomelilla Kronovall 1:1
ÄLVDALEN IDRE 19:7, 10:9 & 10:10
Intresseanmälan senast ons 6 mar
RONNEBY HUNNAMÅLA 1:100
Öppen budgivning
Rättvik Östergrav 13:1, Söderås 8:14 och del av 12:1 och 1:3
Öppen budgivning
SOLLEFTEÅ STRÖMNÄS 1:11 och 1:12
GOTLAND GARDE FRINDARVE 1:55
Anbud senast mån 4 mar kl 12:00
HÄRJEDALEN YTTERBERG 30:5, 30:12
Öppen budgivning
BERG KLÖVSJÖ 6:34
Öppen budgivning
SJÖBO KLAMBY 7:18
Öppen budgivning
KRAMFORS NORA-BÖLEN 1:2
Intresseanmälan senast tor 30 nov
MARK MJÖASJÖ 1:2 och 1:3
Anbud senast sön 21 jan
del av SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:1
Öppen budgivning
HÄRJEDALEN YTTERBERG 12:3
Öppen budgivning
HYLTE RANGALSNÄS 1:6
HEDEMORA SMEDBY 9:17
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
VIMMERBY KVILLEHOLM 1:2
Öppen budgivning
HUDIKSVALL NORRBOBYN 36:1
Öppen budgivning
LINKÖPING LANDERYD 6:91
LINKÖPING LANDERYD 6:83
LJUNGBY VÄRSET 1:8, 1:9, ANGELSTADS-KÄRRAGÅRDEN 1:36
ÄLVDALEN IDRE 6:34
Intresseanmälan senast ons 6 mar kl 14:00
DEL AV GÄVLE VARVA 7:1 om ca 1 000 kvadratmeter
Öppen budgivning
9 045 ha bolagsskog i Åre kommun, Jämtland
Anbud senast tor 29 feb
KROKOM TORNÄS 2:5
LESSEBO KRÅKSJÖ 1:40
GÄVLE VARVA 2:33
Öppen budgivning
EKSJÖ KOPPARP 1:5
LAHOLM LAXHULT 1:15
Anbud senast tis 9 jan kl 13:00
VÄRNAMO SÖLJE 1:11
Bud
KRISTIANSTAD KÅLABERGA 4:3
Öppen budgivning
ÄLMHULT VASHULT 1:35
Bud senast mån 4 dec kl 08:00
LINKÖPING LANDERYD 6:84
LINKÖPING LANDERYD 6:82
LINKÖPING LANDERYD 6:86
LINKÖPING LANDERYD 6:90
LINKÖPING LANDERYD 6:87
LINKÖPING LANDERYD 6:88
LINKÖPING LANDERYD 6:89
LINKÖPING LANDERYD 6:92
LINKÖPING LANDERYD 6:93
LINKÖPING LANDERYD 6:95
LINKÖPING LANDERYD 6:94
LINKÖPING LANDERYD 6:97
LINKÖPING LANDERYD 6:96
LINKÖPING LANDERYD 6:81
ÅRE HALLEN 1:33
Öppen budgivning
VELLINGE MELLAN-GREVIE 7:19
ÖSTRA GÖINGE HJÄRSÅS 4:9
HÄSSLEHOLM VINSLÖVS-ORETORP 2:2
SÄFFLE LÅNGSERUDS-BYN 1:79
SVENLJUNGA BOSGÅRDEN 1:227
Del av ÅSELE SANDSJÖ 1:6 samt ÅSELE SANDSJÖ 2:8
Intresseanmälan senast mån 6 nov
LJUNGBY SKOGARYD 2:29
SANDVIKEN OVANSJÖ PRÄSTBORD 1:13, 1:18, 1:90, 1:98, 1:107 och 1:119.
Intresseanmälan senast tor 26 okt kl 17:00
LJUNGBY SKOGARYD 2:30, 2:31, 2:32, 2:41, 2:42, 2:43, 2:44, 2:45 och 2:46
HÄRJEDALEN HÅN 1:10
Anbud
Kungsbacka Sundstorp 2:2 & Kungsbacka Sundstorp 1:8
HÄRJEDALEN HEDEVIKEN 25:7
Anbud
SKELLEFTEÅ SVARTTJÄRNLIDEN 1:2
SKELLEFTEÅ SVARTTJÄRNLIDEN 1:11
GAGNEF FÄRMSNÄS 6:4
Öppen budgivning
ARVIDSJAUR GRUNDTRÄSK 1:9
GOTLAND HANGVAR IRE 1:189
Öppen budgivning
GAGNEF OVANMEJDAN 3:31
Öppen budgivning
GAGNEF FORSEN 5:2
Öppen budgivning
GAGNEF BJÖRBO 48:35
Öppen budgivning
Varberg Torp 1:1, del av
ULRICEHAMN SASSARP 2:3, del av
ÄNGELHOLM MUNKA LJUNGBY 20:15, del av
Öppen budgivning
MOTALA NYKYRKE 5:1
Bud senast ons 25 okt
KARLSKRONA SOFIELUND 1:22
Öppen budgivning
KUNGSÖR LÅDEBY 3:7
Öppen budgivning
Mark Åsen 1:8, del av samt Mark Åsen 1:10
YSTAD HUNNESTAD 10:3, YSTAD HUNNESTAD 10:16, YSTAD SKÅRBY 3:16, YSTAD SKÅRBY 7:8, YSTAD SKÅRBY 7:9 samt YSTAD SKÅRBY 7:17
FLEN BETTNA-LÖTA 23:2, 2:15, 2:16, 2:22
YSTAD SKÅRBY 7:25
KARLSKRONA ALNARYD 6:4
Öppen budgivning
JÖNKÖPING GRÄNNA-MÅLSKOG 1:3
MÖLNDAL RANERED 1:8
UMEÅ TÄFTEÅ 1:7
ÖDESHÖG DAGSMOSSE 8:31
LJUNGBY BREDHULT 1:4
HOFORS ÖSTERHÄSTBO 11:12
Intresseanmälan senast fre 21 apr kl 17:00
ÅTVIDABERG GÄRDSNÄS 1:3, del av
Öppen budgivning
KARLSKRONA VIÖ 1:2
Öppen budgivning
GAGNEF SKOGEN 2:17