Virkesrik skogsfastighet 30 hektar
HÄSSLEHOLM VINSLÖV 10:23
Anbud senast tor 30 maj kl 12:00
197 fastigheter till salu | Prenumerera på denna sökning
HÄSSLEHOLM VINSLÖV 10:23
Anbud senast tor 30 maj kl 12:00
HÄRJEDALEN YTTERBERG 12:3
Öppen budgivning
BJURHOLM AGNÄS 1:83
SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:11 +53:12 +53:13
del av SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:1
Öppen budgivning
BERG BERGS-TOSSÅSEN 4:9
Öppen budgivning
LAHOLM LAXHULT 1:15
Öppen budgivning
Skellefteå Gummark 8:33
Öppen budgivning
SÖDERTÄLJE ÅKERBY 8:13
Öppen budgivning
MELLERUD HULT 1:32
Bud senast tis 23 apr kl 12:00
LAHOLM VEINGE 2:7
NYKÖPING STORA MARSÄNG 1:19
Intresseanmälan senast sön 19 maj kl 16:00
BRÄCKE TAVNÄS 2:21
Öppen budgivning
BERG SÄTER 1:18
Anbud senast mån 6 maj kl 17:00
Kungsbacka Sundstorp 2:2 & Kungsbacka Sundstorp 1:8
SOLLEFTEÅ GULKÄL 1:3
Öppen budgivning
BERG KLÖVSJÖ 11:26
Öppen budgivning
LILLA EDET SLÄTTEN 1:4
Bud senast sön 2 jun kl 22:00
SIMRISHAMN STUBBARÖD 1:15
UMEÅ SÄVAR 2:34
KROKOM OTTSJÖN 2:64. 2:11 och 2:31
SANDVIKEN JÄRBO-FINNÄS 4:27 OCH 18:4
Intresseanmälan senast fre 17 maj kl 17:00
LJUNGBY VÄRSET 1:8, 1:9, ANGELSTADS-KÄRRAGÅRDEN 1:36
TJÖRN KLÖVEDALS-HÄLLENE 1:28
HÄRJEDALEN ÖVERHOGDAL 12:3
Anbud senast mån 3 jun
VELLINGE MELLAN-GREVIE 7:19
LJUNGBY HÖRDA 14:6
Bud senast fre 17 maj kl 08:00
LUND LUNNARP 7:19 & STAFFANSTORP ALBERTA 3:26
Öppen budgivning
VIMMERBY GÅRDSPÅNGA 1:17
Öppen budgivning
KROKOM TJÄRNÅSEN 1:8, TJÄRNÅSEN 1:9 samt TJÄRNÅSEN 1:10
Öppen budgivning
STORUMAN STENLUNDA 1:13
Öppen budgivning
RAGUNDA ÖRAVATTNET 2:1
Anbud senast ons 15 maj
SKURUP VÄSTRA VEMMENHÖG 19:13
HÄSSLEHOLM VINSLÖV 10:6
Öppen budgivning
LEKSAND ÖSTRA RÖNNÄS 21:3, del av
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
ÅRE ÖVEROCKE 1:41
Öppen budgivning
BODEN FURUNÄS 1:2
Öppen budgivning
LYCKSELE SIKSELE 4:6
Intresseanmälan senast sön 5 maj kl 17:00
ÄLMHULT KIMMELSBYGD 1:22
Bud senast fre 17 maj kl 08:00
KUNGÄLV ARNTORP 2:7
Mark Segarsås 1:1, del av samt Mark Åsen 1:10
GISLAVED TUSKEBO 1:8
Bud senast mån 20 maj kl 12:00
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
KRAMFORS NORA-BÖLEN 1:2
Öppen budgivning
LJUNGBY BREDHULT 1:4
NORDMALING TALLBERG 4:20
Intresseanmälan senast tor 16 maj kl 02:00
MALUNG-SÄLEN JÄGRA 1:6
Anbud senast tis 18 jun kl 14:00
GISLAVED ROSENBOL 1:1
Öppen budgivning
ÖSTERSUND BÖRÖN 1:7
Anbud senast mån 20 maj
BRÄCKE FANBYN 3:40
Anbud senast ons 15 maj
FALKENBERG ULLARED 2:152
BRÄCKE HOSJÖ 1:33
Öppen budgivning
KIL BJÖRUD 1:3
Öppen budgivning
UPPVIDINGE ROSENDAL 1:16
Bud senast fre 10 maj kl 08:00
VETLANDA SÄVSEBO 1:2
Bud senast mån 22 apr kl 12:00
STRÖMSTAD HAGETORP 1:3
Bud senast tis 14 maj kl 12:00
TOMELILLA GÅRDLÖSA 68:3
Bud
BERG KLÖVSJÖ 6:34
Öppen budgivning
Falköping Flittorp 4:3 & 5:6
Öppen budgivning
ULRICEHAMN SASSARP 2:3, del av
Kungsbacka Korndal 1:18 (skifte 2)
Lidköping Råda Prästbol 1:18
Öppen budgivning
Del av UMEÅ DJÄKNEBÖLE 14:2
Anbud
NORRTÄLJE BLOKA 2:4, 1:2 & 11:1
Del av ALVESTA HÄRLÖV 12:2
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
Del av ALVESTA HÄRLÖV 12:2
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
RAGUNDA FORS-BÖLE 2:19
Anbud senast mån 8 apr
GÄVLE IGGÖN 1:18
Intresseanmälan senast tor 25 apr kl 17:00
SUNNE SÖDRA ÄNGEN 1:12 & 1:52
Anbud senast sön 12 maj kl 02:00
ANEBY MASKROSEN 1
DEL AV BRÄCKE BJÖRSJÖ 1:6
Öppen budgivning
FALKENBERG SVARTRÅ 2:7
GÄVLE ÅBYN 7:12
Intresseanmälan senast ons 8 maj kl 17:00
VANSBRO UPPSÄLJE 26:42
GÄVLE ÖVERHÄRDE 49:1, DEL AV
Öppen budgivning
KALIX HÄLLFORS 1:21
Öppen budgivning
FALKENBERG KROGSERED 1:18
Del av ALVESTA MADEBRÅTEN 1:4
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
ÅNGE ÖSTERNÄSET 1:8
Anbud senast mån 6 maj
SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS PRÄSTBORD 19:2
MALUNG-SÄLEN SÖRNÄS 7:9
Anbud senast fre 31 maj kl 14:00
Mjölby Boteryd 1:7
Anbud senast tor 2 maj
Gullspång Ålön 1:4, Ålön 1:6, Mörtestad 2:58
Bud senast fre 3 maj
VANSBRO BRINDOSET 1:6
Anbud senast mån 6 maj kl 14:00
TORSÅS EKARYD 4:3 del av, 4:10 del av och ÖVRABY 1:5
Bud senast mån 6 maj kl 17:00
GÄLLIVARE DOKKAS 8:20
Öppen budgivning
TOMELILLA BOLLERUPS SÄTERI 1:39
ÅRE BRATTLAND 2:10
Anbud senast tis 30 apr
MORA GOPSHUS 72:1
Anbud senast mån 13 maj kl 14:00
VIMMERBY KVILLEHOLM 1:2
Öppen budgivning
SJÖBO KLAMBY 7:18
Öppen budgivning
ÄLMHULT SNÄRHULT 1:17
Bud senast mån 22 apr kl 08:00
OSBY GRÅSHULT 1:10
Öppen budgivning
LEKSAND BJÖRKBERG 4:12
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
SVEDALA TJUSTORP 12:8 del av & SVEDALA TJUSTORP 12:34 del av
Anbud senast mån 29 apr kl 12:00
Gullspång Bråta 3:18 och Backen 1:12
Bud senast fre 26 apr
BORLÄNGE GIMSBÄRKE 3:13
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
LEKSAND RISA 4:1
Anbud senast tor 2 maj kl 14:00
Lidköping Kolmesjö 1:38
Bud senast tor 25 apr
BERG KLÖVSJÖ 15:29
ÄLMHULT VASHULT 1:35
Ulriehamn Kråkebo 4:1, del av
NORRTÄLJE MASSUM 2:19 och 14:1
Öppen budgivning
VALLENTUNA VREDA 1:22 och 1:24
Öppen budgivning
VÄNERSBORG KANTEBORG 2:19
Bud senast tis 23 apr kl 12:00
Gullspång Hjälmkärr 1:37, del av
Bud senast fre 19 apr
Grästorp Västeby 2:3
Mariestad Öna 2:1
Ulricehamn Sassarp 2:5
UMEÅ RÖDÅ 3:58
YSTAD VALLEBERGA 188:2
ÄLMHULT HÄRADSBÄCK 1:93
Bud
STORUMAN GRANNÄS 1:10
Intresseanmälan senast mån 8 apr
ÄNGELHOLM AUSÅS 23:5 och ÄNGELHOLM AUSÅS 23:4
HUDIKSVALL VÄSTERRÅ 3:6
Öppen budgivning
HALMSTAD HAVRARYD 1:4
Anbud senast ons 3 apr
HUDIKSVALL FORSA-BACKEN 1:19
Öppen budgivning
VINGÅKER ÖSTERÅKERS-VANNALA 1:12, del av
Bud senast fre 26 apr kl 17:00
HYLTE GLASSHULT 1:2
Öppen budgivning
LEKSAND TIBBLE 29:12
Öppen budgivning
SJÖBO STARRARP 2:23
Öppen budgivning
YDRE SAXABÄCKEN 1:16
ÄLVDALEN IDRE 80:1, del av
LEKSAND VÄSTANVIK 166:1
Anbud senast ons 17 apr kl 14:00
Halmstad Havraryd 1:2, 1:4, Tavla 2:12, 2:19 och Timrilt 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HUDIKSVALL HÖGS-HOLM 5:1
HALMSTAD TIMRILT 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HALMSTAD TAVLA 2:12 & TAVLA 2:19
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
FALKENBERG STÖRSJÖ 1:9
Bud senast tis 19 mar
Del av SOLLEFTEÅ KLÄPPSJÖ 1:13
Intresseanmälan senast tis 30 apr
Mark Hjälltorp 1:54
HÄRNÖSAND NORRSTIG 1:4, del av
Öppen budgivning
del av SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS-SELET 9:1
Intresseanmälan
VÄRNAMO UPPLID 2:8, UPPLÖV 1:2, 2:12
Bud senast mån 11 mar kl 09:00
YDRE SAXABÄCKEN 1:17
VÄXJÖ ANEBODA 1:16
ÄLVDALEN IDRE 19:7, 10:9 & 10:10
Intresseanmälan senast ons 6 mar
Rättvik Östergrav 13:1, Söderås 8:14 och del av 12:1 och 1:3
Öppen budgivning
MORA NUSNÄS 514:6
MORA NUSNÄS 514:5
Anbud senast ons 18 maj
MORA NUSNÄS 514:7
MORA NUSNÄS 514:8
SOLLEFTEÅ STRÖMNÄS 1:11 och 1:12
OSBY MARKLUNDA 2:36
Anbud senast mån 11 sep
MARK MJÖASJÖ 1:2 och 1:3
Anbud senast sön 21 jan
HYLTE RANGALSNÄS 1:6
HEDEMORA SMEDBY 9:17
Öppen budgivning
HUDIKSVALL NORRBOBYN 36:1
Öppen budgivning
ÄLVDALEN IDRE 6:34
Intresseanmälan senast ons 6 mar kl 14:00
VÄRNAMO SÖLJE 1:11
Bud
KRISTIANSTAD KÅLABERGA 4:3
Öppen budgivning
KRISTIANSTAD HAMMAR 10:176
ÅRE HALLEN 1:33
Öppen budgivning
ÖSTRA GÖINGE HJÄRSÅS 4:9
ÅRE JÄRSTA 3:31
HÄSSLEHOLM VINSLÖVS-ORETORP 2:2
SVENLJUNGA BOSGÅRDEN 1:227
FINSPÅNG HÅRSTORP 8:10
Anbud senast fre 1 dec
Del av ÅSELE SANDSJÖ 1:6 samt ÅSELE SANDSJÖ 2:8
Intresseanmälan senast mån 6 nov
LJUNGBY SKOGARYD 2:29
SANDVIKEN OVANSJÖ PRÄSTBORD 1:13, 1:18, 1:90, 1:98, 1:107 och 1:119.
Intresseanmälan senast tor 26 okt kl 17:00
HÄRJEDALEN HÅN 1:10
Anbud
ÅSELE TJÄDERN 2
ÅSELE TJÄDERN 6
HÄRJEDALEN HEDEVIKEN 25:7
Anbud
GAGNEF FÄRMSNÄS 6:4
Öppen budgivning
ARVIDSJAUR GRUNDTRÄSK 1:9
GOTLAND HANGVAR IRE 1:189
Öppen budgivning
HYLTE SÖNNERSKOG 1:16 och HYLTE SÖNNERSKOG 1:8
GAGNEF OVANMEJDAN 3:31
Öppen budgivning
GAGNEF FORSEN 5:2
Öppen budgivning
GAGNEF BJÖRBO 48:35
Öppen budgivning
Varberg Torp 1:1, del av
ÅRE VALLAN 15:8 och VALLAN 15:9
ÄNGELHOLM MUNKA LJUNGBY 20:15, del av
Öppen budgivning
MOTALA NYKYRKE 5:1
Bud senast ons 25 okt
KARLSTAD GRAVA-RUD 1:142
KARLSKRONA SOFIELUND 1:22
Öppen budgivning
KUNGSÖR LÅDEBY 3:7
Öppen budgivning
YSTAD HUNNESTAD 10:3, YSTAD HUNNESTAD 10:16, YSTAD SKÅRBY 3:16, YSTAD SKÅRBY 7:8, YSTAD SKÅRBY 7:9 samt YSTAD SKÅRBY 7:17
FLEN BETTNA-LÖTA 23:2, 2:15, 2:16, 2:22
YSTAD SKÅRBY 7:25
KARLSTAD SÖDRA EDSBERG 2:13, 2:14 och 2:15
KARLSKRONA ALNARYD 6:4
Öppen budgivning
JÖNKÖPING GRÄNNA-MÅLSKOG 1:3
MÖLNDAL RANERED 1:8
NORRTÄLJE GULLUNGE 1:69
ÖDESHÖG DAGSMOSSE 8:31
HOFORS ÖSTERHÄSTBO 11:12
Intresseanmälan senast fre 21 apr kl 17:00
ÅTVIDABERG GÄRDSNÄS 1:3, del av
Öppen budgivning
KARLSKRONA VIÖ 1:2
Öppen budgivning
GAGNEF SKOGEN 2:17
VARBERG VALLBY 18:1
HÄRJEDALEN MESSLINGEN 4:37
HÄSSLEHOLM VINSLÖV 10:23
Anbud senast tor 30 maj kl 12:00
HÄRJEDALEN YTTERBERG 12:3
Öppen budgivning
BJURHOLM AGNÄS 1:83
SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:11 +53:12 +53:13
del av SKELLEFTEÅ ÖSTANBÄCK 53:1
Öppen budgivning
BERG BERGS-TOSSÅSEN 4:9
Öppen budgivning
LAHOLM LAXHULT 1:15
Öppen budgivning
Skellefteå Gummark 8:33
Öppen budgivning
SÖDERTÄLJE ÅKERBY 8:13
Öppen budgivning
MELLERUD HULT 1:32
Bud senast tis 23 apr kl 12:00
LAHOLM VEINGE 2:7
NYKÖPING STORA MARSÄNG 1:19
Intresseanmälan senast sön 19 maj kl 16:00
BRÄCKE TAVNÄS 2:21
Öppen budgivning
BERG SÄTER 1:18
Anbud senast mån 6 maj kl 17:00
Kungsbacka Sundstorp 2:2 & Kungsbacka Sundstorp 1:8
SOLLEFTEÅ GULKÄL 1:3
Öppen budgivning
BERG KLÖVSJÖ 11:26
Öppen budgivning
LILLA EDET SLÄTTEN 1:4
Bud senast sön 2 jun kl 22:00
SIMRISHAMN STUBBARÖD 1:15
UMEÅ SÄVAR 2:34
KROKOM OTTSJÖN 2:64. 2:11 och 2:31
SANDVIKEN JÄRBO-FINNÄS 4:27 OCH 18:4
Intresseanmälan senast fre 17 maj kl 17:00
LJUNGBY VÄRSET 1:8, 1:9, ANGELSTADS-KÄRRAGÅRDEN 1:36
TJÖRN KLÖVEDALS-HÄLLENE 1:28
HÄRJEDALEN ÖVERHOGDAL 12:3
Anbud senast mån 3 jun
VELLINGE MELLAN-GREVIE 7:19
LJUNGBY HÖRDA 14:6
Bud senast fre 17 maj kl 08:00
LUND LUNNARP 7:19 & STAFFANSTORP ALBERTA 3:26
Öppen budgivning
VIMMERBY GÅRDSPÅNGA 1:17
Öppen budgivning
KROKOM TJÄRNÅSEN 1:8, TJÄRNÅSEN 1:9 samt TJÄRNÅSEN 1:10
Öppen budgivning
STORUMAN STENLUNDA 1:13
Öppen budgivning
RAGUNDA ÖRAVATTNET 2:1
Anbud senast ons 15 maj
SKURUP VÄSTRA VEMMENHÖG 19:13
HÄSSLEHOLM VINSLÖV 10:6
Öppen budgivning
LEKSAND ÖSTRA RÖNNÄS 21:3, del av
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
ÅRE ÖVEROCKE 1:41
Öppen budgivning
BODEN FURUNÄS 1:2
Öppen budgivning
LYCKSELE SIKSELE 4:6
Intresseanmälan senast sön 5 maj kl 17:00
ÄLMHULT KIMMELSBYGD 1:22
Bud senast fre 17 maj kl 08:00
KUNGÄLV ARNTORP 2:7
Mark Segarsås 1:1, del av samt Mark Åsen 1:10
GISLAVED TUSKEBO 1:8
Bud senast mån 20 maj kl 12:00
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
STORFORS KUNGSSKOGEN 2:5 Del av
Öppen budgivning
KRAMFORS NORA-BÖLEN 1:2
Öppen budgivning
LJUNGBY BREDHULT 1:4
NORDMALING TALLBERG 4:20
Intresseanmälan senast tor 16 maj kl 02:00
MALUNG-SÄLEN JÄGRA 1:6
Anbud senast tis 18 jun kl 14:00
GISLAVED ROSENBOL 1:1
Öppen budgivning
ÖSTERSUND BÖRÖN 1:7
Anbud senast mån 20 maj
BRÄCKE FANBYN 3:40
Anbud senast ons 15 maj
FALKENBERG ULLARED 2:152
BRÄCKE HOSJÖ 1:33
Öppen budgivning
KIL BJÖRUD 1:3
Öppen budgivning
UPPVIDINGE ROSENDAL 1:16
Bud senast fre 10 maj kl 08:00
VETLANDA SÄVSEBO 1:2
Bud senast mån 22 apr kl 12:00
STRÖMSTAD HAGETORP 1:3
Bud senast tis 14 maj kl 12:00
TOMELILLA GÅRDLÖSA 68:3
Bud
BERG KLÖVSJÖ 6:34
Öppen budgivning
Falköping Flittorp 4:3 & 5:6
Öppen budgivning
ULRICEHAMN SASSARP 2:3, del av
Kungsbacka Korndal 1:18 (skifte 2)
Lidköping Råda Prästbol 1:18
Öppen budgivning
Del av UMEÅ DJÄKNEBÖLE 14:2
Anbud
NORRTÄLJE BLOKA 2:4, 1:2 & 11:1
Del av ALVESTA HÄRLÖV 12:2
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
Del av ALVESTA HÄRLÖV 12:2
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
RAGUNDA FORS-BÖLE 2:19
Anbud senast mån 8 apr
GÄVLE IGGÖN 1:18
Intresseanmälan senast tor 25 apr kl 17:00
SUNNE SÖDRA ÄNGEN 1:12 & 1:52
Anbud senast sön 12 maj kl 02:00
ANEBY MASKROSEN 1
DEL AV BRÄCKE BJÖRSJÖ 1:6
Öppen budgivning
FALKENBERG SVARTRÅ 2:7
GÄVLE ÅBYN 7:12
Intresseanmälan senast ons 8 maj kl 17:00
VANSBRO UPPSÄLJE 26:42
GÄVLE ÖVERHÄRDE 49:1, DEL AV
Öppen budgivning
KALIX HÄLLFORS 1:21
Öppen budgivning
FALKENBERG KROGSERED 1:18
Del av ALVESTA MADEBRÅTEN 1:4
Bud senast mån 6 maj kl 08:00
ÅNGE ÖSTERNÄSET 1:8
Anbud senast mån 6 maj
SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS PRÄSTBORD 19:2
MALUNG-SÄLEN SÖRNÄS 7:9
Anbud senast fre 31 maj kl 14:00
Mjölby Boteryd 1:7
Anbud senast tor 2 maj
Gullspång Ålön 1:4, Ålön 1:6, Mörtestad 2:58
Bud senast fre 3 maj
VANSBRO BRINDOSET 1:6
Anbud senast mån 6 maj kl 14:00
TORSÅS EKARYD 4:3 del av, 4:10 del av och ÖVRABY 1:5
Bud senast mån 6 maj kl 17:00
GÄLLIVARE DOKKAS 8:20
Öppen budgivning
TOMELILLA BOLLERUPS SÄTERI 1:39
ÅRE BRATTLAND 2:10
Anbud senast tis 30 apr
MORA GOPSHUS 72:1
Anbud senast mån 13 maj kl 14:00
VIMMERBY KVILLEHOLM 1:2
Öppen budgivning
SJÖBO KLAMBY 7:18
Öppen budgivning
ÄLMHULT SNÄRHULT 1:17
Bud senast mån 22 apr kl 08:00
OSBY GRÅSHULT 1:10
Öppen budgivning
LEKSAND BJÖRKBERG 4:12
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
SVEDALA TJUSTORP 12:8 del av & SVEDALA TJUSTORP 12:34 del av
Anbud senast mån 29 apr kl 12:00
Gullspång Bråta 3:18 och Backen 1:12
Bud senast fre 26 apr
BORLÄNGE GIMSBÄRKE 3:13
Anbud senast ons 22 maj kl 14:00
LEKSAND RISA 4:1
Anbud senast tor 2 maj kl 14:00
Lidköping Kolmesjö 1:38
Bud senast tor 25 apr
BERG KLÖVSJÖ 15:29
ÄLMHULT VASHULT 1:35
Ulriehamn Kråkebo 4:1, del av
NORRTÄLJE MASSUM 2:19 och 14:1
Öppen budgivning
VALLENTUNA VREDA 1:22 och 1:24
Öppen budgivning
VÄNERSBORG KANTEBORG 2:19
Bud senast tis 23 apr kl 12:00
Gullspång Hjälmkärr 1:37, del av
Bud senast fre 19 apr
Grästorp Västeby 2:3
Mariestad Öna 2:1
Ulricehamn Sassarp 2:5
UMEÅ RÖDÅ 3:58
YSTAD VALLEBERGA 188:2
ÄLMHULT HÄRADSBÄCK 1:93
Bud
STORUMAN GRANNÄS 1:10
Intresseanmälan senast mån 8 apr
ÄNGELHOLM AUSÅS 23:5 och ÄNGELHOLM AUSÅS 23:4
HUDIKSVALL VÄSTERRÅ 3:6
Öppen budgivning
HALMSTAD HAVRARYD 1:4
Anbud senast ons 3 apr
HUDIKSVALL FORSA-BACKEN 1:19
Öppen budgivning
VINGÅKER ÖSTERÅKERS-VANNALA 1:12, del av
Bud senast fre 26 apr kl 17:00
HYLTE GLASSHULT 1:2
Öppen budgivning
LEKSAND TIBBLE 29:12
Öppen budgivning
SJÖBO STARRARP 2:23
Öppen budgivning
YDRE SAXABÄCKEN 1:16
ÄLVDALEN IDRE 80:1, del av
LEKSAND VÄSTANVIK 166:1
Anbud senast ons 17 apr kl 14:00
Halmstad Havraryd 1:2, 1:4, Tavla 2:12, 2:19 och Timrilt 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HUDIKSVALL HÖGS-HOLM 5:1
HALMSTAD TIMRILT 4:8
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
HALMSTAD TAVLA 2:12 & TAVLA 2:19
Bud senast ons 3 apr kl 12:00
FALKENBERG STÖRSJÖ 1:9
Bud senast tis 19 mar
Del av SOLLEFTEÅ KLÄPPSJÖ 1:13
Intresseanmälan senast tis 30 apr
Mark Hjälltorp 1:54
HÄRNÖSAND NORRSTIG 1:4, del av
Öppen budgivning
del av SKELLEFTEÅ LÖVÅNGERS-SELET 9:1
Intresseanmälan
VÄRNAMO UPPLID 2:8, UPPLÖV 1:2, 2:12
Bud senast mån 11 mar kl 09:00
YDRE SAXABÄCKEN 1:17
VÄXJÖ ANEBODA 1:16
ÄLVDALEN IDRE 19:7, 10:9 & 10:10
Intresseanmälan senast ons 6 mar
Rättvik Östergrav 13:1, Söderås 8:14 och del av 12:1 och 1:3
Öppen budgivning
MORA NUSNÄS 514:6
MORA NUSNÄS 514:5
Anbud senast ons 18 maj
MORA NUSNÄS 514:7
MORA NUSNÄS 514:8
SOLLEFTEÅ STRÖMNÄS 1:11 och 1:12
OSBY MARKLUNDA 2:36
Anbud senast mån 11 sep
MARK MJÖASJÖ 1:2 och 1:3
Anbud senast sön 21 jan
HYLTE RANGALSNÄS 1:6
HEDEMORA SMEDBY 9:17
Öppen budgivning
HUDIKSVALL NORRBOBYN 36:1
Öppen budgivning
ÄLVDALEN IDRE 6:34
Intresseanmälan senast ons 6 mar kl 14:00
VÄRNAMO SÖLJE 1:11
Bud
KRISTIANSTAD KÅLABERGA 4:3
Öppen budgivning
KRISTIANSTAD HAMMAR 10:176
ÅRE HALLEN 1:33
Öppen budgivning
ÖSTRA GÖINGE HJÄRSÅS 4:9
ÅRE JÄRSTA 3:31
HÄSSLEHOLM VINSLÖVS-ORETORP 2:2
SVENLJUNGA BOSGÅRDEN 1:227
FINSPÅNG HÅRSTORP 8:10
Anbud senast fre 1 dec
Del av ÅSELE SANDSJÖ 1:6 samt ÅSELE SANDSJÖ 2:8
Intresseanmälan senast mån 6 nov
LJUNGBY SKOGARYD 2:29
SANDVIKEN OVANSJÖ PRÄSTBORD 1:13, 1:18, 1:90, 1:98, 1:107 och 1:119.
Intresseanmälan senast tor 26 okt kl 17:00
HÄRJEDALEN HÅN 1:10
Anbud
ÅSELE TJÄDERN 2
ÅSELE TJÄDERN 6
HÄRJEDALEN HEDEVIKEN 25:7
Anbud
GAGNEF FÄRMSNÄS 6:4
Öppen budgivning
ARVIDSJAUR GRUNDTRÄSK 1:9
GOTLAND HANGVAR IRE 1:189
Öppen budgivning
HYLTE SÖNNERSKOG 1:16 och HYLTE SÖNNERSKOG 1:8
GAGNEF OVANMEJDAN 3:31
Öppen budgivning
GAGNEF FORSEN 5:2
Öppen budgivning
GAGNEF BJÖRBO 48:35
Öppen budgivning
Varberg Torp 1:1, del av
ÅRE VALLAN 15:8 och VALLAN 15:9
ÄNGELHOLM MUNKA LJUNGBY 20:15, del av
Öppen budgivning
MOTALA NYKYRKE 5:1
Bud senast ons 25 okt
KARLSTAD GRAVA-RUD 1:142
KARLSKRONA SOFIELUND 1:22
Öppen budgivning
KUNGSÖR LÅDEBY 3:7
Öppen budgivning
YSTAD HUNNESTAD 10:3, YSTAD HUNNESTAD 10:16, YSTAD SKÅRBY 3:16, YSTAD SKÅRBY 7:8, YSTAD SKÅRBY 7:9 samt YSTAD SKÅRBY 7:17
FLEN BETTNA-LÖTA 23:2, 2:15, 2:16, 2:22
YSTAD SKÅRBY 7:25
KARLSTAD SÖDRA EDSBERG 2:13, 2:14 och 2:15
KARLSKRONA ALNARYD 6:4
Öppen budgivning
JÖNKÖPING GRÄNNA-MÅLSKOG 1:3
MÖLNDAL RANERED 1:8
NORRTÄLJE GULLUNGE 1:69
ÖDESHÖG DAGSMOSSE 8:31
HOFORS ÖSTERHÄSTBO 11:12
Intresseanmälan senast fre 21 apr kl 17:00
ÅTVIDABERG GÄRDSNÄS 1:3, del av
Öppen budgivning
KARLSKRONA VIÖ 1:2
Öppen budgivning
GAGNEF SKOGEN 2:17
VARBERG VALLBY 18:1
HÄRJEDALEN MESSLINGEN 4:37